Strefa KlientaPrzypomnij hasło
Przypomnij login
   
1 października 2010
OCR Server w ofercie ZETO Sp. z o.o.
altPragniemy poinformować Państwa iż, ZETO Sp. z o.o. rozpoczęła współpracę handlową z producentem oprogramowania klasy OCR firmą SILVERCODERS. Oferta ZETO Sp. z o.o. została rozszerzona o rozwiązanie SILVERCODERS OCR Server, które jest potężnym i kompletnym serwerowym rozwiązaniem automatycznego rozpoznawania tekstu (OCR) i konwersji PDF dla firm.
OCR Server umożliwia przeprowadzenie konwersji skanowanych dokumentów do edytowalnych i przeszukiwalnych formatów takich jak plik tekstowy, rtf, pdf, html, zapewniając wysoką jakość rozpoznawania w 189 językach. Dostępny jako aplikacja systemu Linux lub jako niezależna maszyna, bardzo dobrą wydajnością i elastycznymi zasadami licencjonowania serwer może stanowić pojedyncze, centralne rozwiązanie OCR dla Twojej firmy.

Rozwiązanie firmy SILVERCODERS zostało zaimplementowanie do Elektronicznego Systemu Obiegu Dokumentów "el-Dok System" , i dodatkowo wzbogacone przez ZETO Sp. z o.o. w Lublinie o klienta, który w bardzo prosty sposób pozwala na konwersję wymaganych plików. W celu uzyskania bliższych informację prosimy o kontakt z sekcją marketingu.
 
© 2017 ZETO Sp. z o.o., z siedzibą w Lublinie
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #83a92c #8bb832 #1c2def