Strefa KlientaPrzypomnij hasło
Przypomnij login
   
26 października 2010
Zeto Lublin zdobywcą Kryształów Przetargów Publicznych 2010!
alt
Dnia 11 października 2010 roku w jachrance, w trakcie uroczystego otwarcia V Forum Przetargów Publicznych, wręczone zostały Kryształy Przetargów Publicznych 2010 - nagrody dla najlepszych zamawiających oraz wykonawców. W gali rozdania nagród wzieło udział ponad 300 osób, w tym największe autorytety w dziedzinie zamówień publicznych w Polsce. Kapituła przyznała osiem nagród we wszystkich kategoriach.
W kategorii pierwszej - realizacja zadań w zakresie rozwoju społeczeństwa informacyjnego - w grupie wykonawców nagrodę otrzymała firma: Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej "ZETO" sp. z o.o. za zadanie: E-Gmina Rejowiec - platforma usług elektronicznych dla mieszkańców gminy Rejowiec. 

W tegorocznej edycji Kryształów Przetargów Publicznych o nagrodę mogli ubiegać się zarówno zamawiający, jak i wykonawcy, którzy w okresie od 1 sierpnia 2009 do 31 lipca 2010 r. zakończyli realizację zamówień publicznych odpowiadających jednej z czterech kategorii. Do udziału zgłosiło się blisko 200 uczestników reprezentujących jednostki administracji publicznej w grupie zamawiających oraz przedsiębiorstwa w grupie wykonawców. 

Nagroda Kryształy Przetargów Publicznych służy promocji i upowszechnieniu stosowania najlepszych zasad i praktyk w dziedzinie zamówień publicznych. W branży zamówień publicznych otrzymanie Kryształów stanowi najlepsze potwierdzenie, że dany zamawiający lub wykonawca postępuje według najwyższych standardów, a jego działania cechuje przejrzystość stosowanych zasad i poszanowanie dla publicznych pieniędzy. Zadania nagrodzone Kryształami Przetargów Publicznych to inwestycje, które stanowią doskonały wzór do naśladowania.

Kryształy Przetargów Publicznych to tytuł, który przyznawany jest tylko najlepszym.  
 
© 2017 ZETO Sp. z o.o., z siedzibą w Lublinie
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #83a92c #8bb832 #1c2def